Ważne: Strona www.reklama.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Oferta reklamowa

MPK S.A. udostępnia nośniki reklamowe (pojazdy pod reklamę) w celu promocji wizerunku firmy, zakresu usług i marki produktu. Reklama w MPK S.A w Krakowie nie może naruszać obowiązujących przepisów i dobrych obyczajów. Szczegóły regulaminu reklam są dostępne w zakładce "zasady realizacji".

 

Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej to najbardziej popularna forma reklamy wśród naszych Klientów. Do jej zalet należą niewątpliwie: mobilność - zapewniająca dotarcie z informacją do różnych zakątków miasta oraz wysoki stopień postrzegania - widoczna, wyraźna i zwracająca uwagę zarówno pasażerów jak i przechodniów.

 

 

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy kompleksową obsługę
obejmującą udostępnienie powierzchni reklamowej na wybranym typie pojazdu, sporządzenie projektu, naniesienie reklamy oraz jej usunięcie po wygaśnięciu umowy.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków
powered by: CMS Edito realizacja: Ideo